Радио Плюс

Радіо Плюс веде мовлення вже 5 років і має певну аудиторію, яка полюбляє слухати якісну хітову рок, поп та денс музику. Ми не граємо нікому невідомих виконавців, навіть дуже талановитих, ми граємо лише 100% хіти. Ці переконання вже багато років дають нам високі рейтинги.

Радіо Плюс на сьогодні відомий в українському інтернеті медіа бренд, який легко упізнається молодими успішними людьми.

Радіостанція "Радіо Плюс" (попередній позивний "Eto Radio Plus) заснована 29 червня 2005 року. Радіо Плюс одна з двох радіостанцій мережі "Etoradio Network", яка є хедлайнером холдінгу. Радіо Плюс - український аналог естонської популярної радіостанції Sky Plus.

Переймаючи досвід європейських музичних радіостанцій, ми стали фахівцями в своїй галузі. Невелика команда професіоналів щодня робить ефір відмінним від FM радіо, враховуючи усі мінуси ефірного мовлення. Ми робимо все можливе і неможливе, щоб вам було комфортно знаходитись в нашій компанії.

Ми працюємо виключно в інтернет мережі. Відсутність неймовірно великих рекламних блоків, безглуздих новин та ведучих і лише 100% хіти - це пріоритети, які допомагають нам входити в трійку найкращих інтернет мовників України.

Окрім того ми відслідковуємо усі новаторські розробки з якісної передачі аудіо сигналу мережами інтернет. Сьогодні за допомогою WinAmp ви маєте можливість слухати нашу радіостанцію з бітрейдом 128К, та 64К з високою якістю і все це завдяки тому, що наш сигнал кодується найсучаснішим кодеком OGG.

Радіостанція "Радіо Плюс" готова стати стратегічним партнером вашого бізнесу на взаємовигідних умовах. Якщо вас цікавить запуск нашої радіостанції у вашому місті, телефонуйте до нас. Ми завжди раді цікавим та взаємовигідним контактам. Послухайте наш ефір один раз і переконайтесь в тому, що Радіо Плюс - найкращий саундтрек вашого життя. Бо ми встановлюємо моду цього сезону і задаємо ритм великому місту.

Просмотров:
851
Добавил:
fozzy
Страна:
Украина
Скорость:
128 Кбит/с
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]